WYMIANA / ZWROTY – AlleModa.eu

Szanowny Kliencie, towar zakupiony w naszym sklepie internetowym allemoda.eu możesz wymienić lub zwrócić w ciągu aż 14 dni od daty odebrania przesyłki.

ZRÓB TO W 4 PROSTYCH KROKACH

1. POINFORMUJ NAS

Kiedy zajdzie potrzeba zwrotu, reklamacji lub wymiany towaru na inny, poinformuj nas o tym. Zadzwoń lub prześlij email z informacją, a my postaramy się doradzić i ułatwić cały proces.

2. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dołączony do paczki wypełniony i podpisany formularz jest niezbędny przy zwrocie lub wymianie. Znacznie przyspieszy cały ten proces i ułatwi nam prace. Dostępne poniżej.
Formularz wymiana/zwrot/reklamacja

2. SPAKUJ PRZESYŁKĘ

Spakuj produkty tak, aby dotarły do nas w takim stanie jak je otrzymałeś, możesz do tego wykorzystać nasze pudełko. Pamiętaj o dołączeniu wypełnionego i podpisanego formularza zwrotu/wymiany. W przypadku zwrotu wymagane jest dołączenie oryginalnego paragonu.

3. ODEŚLIJ ZWRACANY TOWAR

Przesyłkę nadaj na adres:

Alle Moda Sp. z o.o.
Nadrzeczna 7C lok. A18
05-552 Wólka Kosowska

Zwroty i wymiany produktów odbywają się na koszt Kupującego.

4. WYMIANA PRODUKTU / ZWROT PIENIĘDZY

Przybliżony czas realizacji wymiany to około 10 dni roboczych. Zwrot należności zlecony jest przelewem na podane w formularzu konto do 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z dołączonym poprawnie wypełnionym i podpisanym formularzem odstąpienia od umowy.

Zwrotowi lub wymianie podlega tylko towar nowy, nienoszący śladów użytkowania, pozbawiony wad oraz z oryginalnym opakowaniem.

Podczas wymiany towarów o innych wartościach różnice będą wyrównywane na wskazany adres klienta lub konto bankowe. W przypadku dopłaty po stronie Klienta towar zostanie dostarczony po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym firmy.

Wymiana lub zwrot wysłana za pobraniem nie zostanie odebrana.

Uwaga: Zwrot zamówionego towaru z uwzględnioną promocją na kolejny produkt z obniżoną ceną może się odbyć tylko przy zwrocie całego zamówienia. Takie produkty są sprzedawane w pakiecie, stanowiącym nierozłączną całość.

FORMULARZ DO POBRANIA: 

Nasze dane do przelewu:

AlleModa Sp. z o.o.
ul. Nadrzeczna 7C lok A18
05-552 Wólka Kosowska

PKO Bank Polski S.A
50 1020 1055 0000 9602 0473 0141